Re: New Fire-Niezalezny Raport

kochamrydzyka:

> Od tamtego czasu dokonal wielu przerobek. W pierwszej wersji reaktor byl w ksztalcie

> kuli, nastepnie w ksztalcie cygara zas wodor byl dostarczany z butli pod cisnieniem.

Mnie również jakoś to nie przekonuje. Postęp techniczno-przemysłowy na ogół działa inaczej. Skoro wersja kulista funkcjonowała nieoptymalnie, ale funkcjonowała, to powinniśmy najpierw mieć wokół siebie dużo nieoptymalnych ale funkcjonujących przemysłowo generatorów kulistych, potem stopniowo zastępowanych lepszymi generatorami cygarowatymi. Tymczasem mamy zero jednego i zero drugiego.

kochamrydzyka:

> W Pazdzierniku 2011 r. w Boloni, 1MW reaktor testowany przez nabywce zwiazanego

> z armia

No tak, najlepiej współpracować z armią. Wtedy z niczego nie trzeba się tłumaczyć, bo przecież wszystko jest tajne. Każdy przedsiębiorca wie, że ze względu na tą tajność łatwiej jest skorumpować wojsko niż instytucję cywilną.

Produkcja energii to gorący temat, bo jest w niej duża kasa. Gdyby pomysł był sensowny a tylko dziwaczenie wynalazcy powodowało opóźnienia w jego wdrażaniu, to już dawno zostałby wyślizgany z biznesu przez innych, którzy poszli za nim, a potem bez skrupułów wyprzedzili go, kiedy się zatrzymał. Nic takiego jednak się nie dzieje.

Może dlatego, że Rossi jest geniuszem, a inni za nim nie nadążają? Temu podejrzeniu przeczy Twoje stwierdzenie:

kochamrydzyka:

> Rossi przyznal takze ze wiele sugesti i rad udzielanych mu na jego blogu przez

> jego rozmowcow, byly bardzo pomocne i duzo z nich skorzystal.

Skoro anonimowy czytelnik Interśmiecia jest w stanie udzielić skutecznej rady technicznej, to to nie może być bardzo zaawansowana technika oparta na bardzo głębokiej wiedzy.

– Stefan

Zwalczaj biurokrację!