Re: New Fire-Niezalezny Raport

A żeby pokazać że jakieś urządzenie produkuje energię i zmierzyć ile tej energii się produkuje, robi się pomiary kalorymetryczne i ma się od razu wynik. To naprawdę nie wymaga lat.

Jeśli ktoś podłącza urządzenie do zasilania 370 W i filmuje je kamerą, żeby stwierdzić że wydziela ono więcej ciepła niż powinno, to niestety ale to jest to po prostu nabieranie ludzi.

Założę się że w tym roku Rossi zrobi jeszcze kilka pokazów, po czym w 2014 ogłosi że wprowadził sporo poprawek i stwierdzi że urządzenia 1MW nie są jego głównym celem i podpisał kontrakt z nową firmą która planuje od razu inwestować w duże urządzenia 100MW. Prototyp będzie oczekiwany w 2016 roku. W międzyczasie pojawi się jeszcze kilka artykułów które w „niepodważalny sposób” dowodzą że to urządzenie produkuje energię, za pomocą jeszcze dziwaczniejszych pomiarów (ale zawsze na urządzeniu podłączonym do zewnętrznego zasilania). W 2015 roku dowiemy się że kontrakt z zewnętrzną firmą został zerwany, ale jakiś dziennikarz znów opublikuje informacje o tym że Rossi jest „na progu przełomu który rozwiąże problemy energetyczne naszej planety”. I tak w koło Macieju.